The Sims Mobile Geliyor!

The Sims Mobile Geliyor!

Electronic Arts tarafından yapılmış olan bir duyuru ile The Sims’in yepyeni mobil sürümünün Brezilya’da indirmeye hazır durumda olduğu ve çok yakın bir zamanda da bütün ülkeler için hazır hale geleceği açıklandı. İşte detaylar!

12 Mayıs 2017 - 21:14 - Güncelleme: 13 Mayıs 2017 - 01:58

Maxis ve Electronic Arts imzası taşıyan yeni yaşam simülasyonu The Sims Mobile, Android ve iOS platformları için indirmeye hazır hale geldi ancak şu an için sadece Brezilya’da indirilebilir durumda. Neyse ki birkaç gün içerisinde diğer ülkelerde de oyun indirmeye hazır hale gelecek.

 

Mobil The Sims 4 keyfi!

The Sims 4 oyununun PC sürümünden uyarlanmış olan yapımı direkt olarak oyunun hafifletilmiş bir sürümü olarak nitelendirmek mümkün. The Sims 4 oyununda yer alan ve ciddi anlamda beğeni toplamış olan ev yapımı, karakter yaratımı, kariyer yapmak, sosyal statü ve aile kurmak gibi temel özelliklerin hepsini içinde barındıran The Sims Mobile oyununu ücretsiz olarak indirmeniz mümkün.

Ancak tahmin edeceğiniz üzere uygulama içerisinde pek çok satın alma opsiyonu yer alıyor ve oynayışı daha kolay bir hale getirmek adına bir miktar para harcamanız gerekebilir. Bunların yanı sıra yayınlanan çıkış videosunda da The Sims Mobile oyunu ile birlikte Social adı verilen bir özellik de yapıma ekleniyor. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte The Sims oynamanız mümkün hale geliyor.

Arkadaşlarınızla oynamanızı sağlarken aynı zamanda oyun içerisinde yakın arkadaşlar bulmanızı sağlayabilecek olan The Sims’in yeni mobil versiyonunda sosyal ilişkilerin bundan daha ileri gidip gitmeyeceği hususunda da herhangi bir bilgi yok. Yapımın birkaç gün içinde ülkemizde de indirilebilir hale geleceğini belirtelim ancak siz şimdiden oyunu yüklemek istiyorsanız APK dosyası ile bunu başarabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
', 'auto'); ga('send', 'pageview');