NASA Uzaylıların Varlığını Açıklayacak Mı?

NASA Uzaylıların Varlığını Açıklayacak Mı?

Anonymous’tan son derece çılgın bir iddia geldi. Eğer söz konusu iddia doğruysa insanlık tarihi ciddi bir dönüm noktasında olabilir. İşte tüm detaylar!

25 Haziran 2017 - 00:55

Özellikle geçen yıl adından sık sık söz ettirmiş olan ünlü hacker grubu Anonymous bir süredir sessizliğini koruyordu. Ancak ünlü hacker grubunun bu sessizliği yepyeni ve son derece iddialı bir açıklama ile son buldu. Anonymous bu iddia ile gündemin ortasına oturmayı başardı.

Daha önce de pek çok organizasyon ve kuruma yönelik faaliyetleri ile tanınmış olan Anonymous hacker grubunun hedefinde bu kez de Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi yani NASA vardı. Anonymous, NASA ile ilgili öyle bir iddia ortaya attı ki, eğer bu iddiada küçük de olsa bir gerçeklik payı varsa yer yerinden oynayacak gibi görünüyor.

Uzaylılar gerçek olabilir mi?

NASA ile ilgili yeni bir video yayınlamış olan Anonymous, NASA’nın sözcülerinden olan Profesör Thomas Zurbuchen’in ABD Bilim Uzay ve Teknoloji komitesi toplantısında söz aldı ve dünya dışı karasal yaşamın yani uzaylıların varlığını ilan ettiğini iddia ediyor.

Anonymous’un yaptığı açıklamalara göre Zurbuchen yaptığı konuşmada medeniyetimizin evrendeki yabancı hayatın kanıtlarını keşfetmenin eşiğinde olduğunu ifade etti. Uzaylı varlığı arayan bütün farklı faaliyetleri ve misyonları dikkate alarak tarihteki en derin ve keşfedilmemiş olan keşiflerden bir tanesini yapmanın eşiğinde olduklarını da sözlerine eklemiş.

Üstelik söz konusu olan bu uzaylılar, pek çok sıvının içerisinde yaşamını sürdüren mikroorganizmalar falan da değiller. Anonymous’a göre NASA’nın bahsettiği uzaylılar ciddi anlamda gelişmiş ve hatta uzayda yolculuk yapabilecek teknolojilere sahip olan canlılar.

NASA uzaylıların varlığını alıştıra alıştıra mı açıklayacak?

İlk olarak Güneş Sistemi’miz içinde uzaylıları aramakta olan NASA, daha sonra Kepler uzay teleskopu ile işi sistemin dışına taşımıştı. Bunun üzerine daha önce de yine uzay araştırmaları adına tarihi bir açıklama niteliği taşıyan ve Dünya’ya benzeyen yeni 9 gezegenin bulunduğunu açıklamıştı.

Söz konusu duyuru ise uzayda bazı gezegenleri doğal yollar ile oluşamayacak şekildeki mega yapılar izlemişti. Üstelik bu yapıların da uzaylılar tarafından inşa edilmiş olabileceği iddia edilmişti. Sonuç olarak NASA aslında bütün bu açıklamalar ile bizleri asıl büyük şeye yani uzaylıların varlığına hazırlıyor olabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
', 'auto'); ga('send', 'pageview');