Kickass Geri Dönüyor

Kickass Geri Dönüyor

Ünlü torrent sitesi Kickass, Amerika hükümetinin kapatma kararı ile geçen uzun sürenin ardından adeta küllerinden doğuyor. Peki, Kickass’i kullanıma açan kim oldu? İşte detaylar!

19 Aralık 2016 - 22:08

Torrent konusunda devleşerek pek çok kullanıcıya ulaşan sitelerin tümü hükümetlerden zaman zaman darbe yiyor ve Kickass de bu sitelerden bir tanesi. Amerika hükümetinin baskıları sonucunda yayın hayatına son verilen ve kurucusu Artem Vaulin’in hapis cezasına çarptırıldığı için kendinden ümit kesilen Kickass’in küllerinden doğuşu herkesi şaşırtıyor.

Torrent hususundaki boşluğu değerlendirmek adına harekete geçen bir grup eski Kickass çalışanı tarafından farklı bir isimle de olsa site tamamen aynı ara yüz ve çalışma mantığı ile yeniden aktif hale getirildi.

 

Kickass yeni adı KATcr ile karşımızda!

Kickass’in yokluğunda meydana gelen boşluğu doldurmak isteyen diğer torrent sitelerine korku salacak yeni sitenin adı ise KATcr. Bunun yanı sıra sitenin adındaki KAT ibaresinde KickAssTorrent’in baş harflerinin kullanıldığına dikkat çekelim.

Elbette şu an için site üzerinde yayına sunulan içeriklerin sayısı oldukça az ancak yeni sitenin eski Kickass çalışanlarının ruhu ile kısa bir süre içerisinde inanılmaz bir içerik sayısı ve kullanıcı trafiğine sahip olacağını tahmin etmek de zor değil. Bakalım Kickass’in kendini toparlama süreci ne kadar sürecek?

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
', 'auto'); ga('send', 'pageview');