Instagram Save Özelliği Kullanımda

Instagram Save Özelliği Kullanımda

Instagram yeni yayınladığı günceleme ile birlikte kullanıcıların beğendikleri gönderileri kaydetmesine olanak tanıyor. Peki, Instagram Save adlı bu yeni özellik nasıl çalışıyor? İşte detaylar!

15 Aralık 2016 - 23:37

Her geçen gün Instagram yepyeni bir özellik ile karşımıza çıkıyor ve her defasında da bizleri şaşırtmayı başarıyor. Geçtiğimiz haftalarda canlı yayın özelliği ile gündemde büyük bir yer edinmiş olan popüler uygulama şimdi de yepyeni bir özellik ile karşımızda. Snapchat’e karşı Instagram kozunu kullanan Mark Zuckerberg şimdi de Instagram üzerinde gönderilerin kaydedilebilmesini sağlayan Instagram Save adlı özelliği yayına aldı.

 

Instagram Save ile bütün gönderiler kaydedilebilecek!

Instagram’ın son güncellemesi ile gelen bu yeni kaydetme özelliği, kullanıcılara daha sonra incelemek istedikleri bir gönderiyi kaydetme imkanı sunuyor. Bu şekilde kaydedilen gönderi daha sonra offline olarak da görülebiliyor. Kullanıcılar kaydettikleri gönderileri uygulamada beliren yeni bir sekme altında inceleyebiliyor ve diledikleri zaman da bu sekmeye geçiş yaparak sakladıkları paylaşımları offline şekilde izleyip inceleyebiliyor.

Instagram’ın bu yeni kaydetme özelliği ile kaydetmek istediğiniz gönderileri, paylaşımın sağ altında yer alan ayraç işaretine tıklayarak kaydedebiliyorsunuz. Bu paylaşımlara videoları da dahil edebiliyorsunuz. Elbette kaydedilen paylaşımlar için yapılmış olan yorumlar güncel olmayabiliyor.

Instagram Save özelliği uygulamanın 10.2 versiyonunda kullanılmaya başladı. Söz konusu güncelleme ABD’li kullanıcılardan başlayarak parça parça bütün dünyada yayınlanmaya başladı. Gelen kullanıcı yorumları ise şu an için olumlu yönde.

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
', 'auto'); ga('send', 'pageview');