HyperX Cloud Stinger İncelemesi

HyperX Cloud Stinger İncelemesi

Oyuncu ekipmanları arasında özellikle FPS oyunlar için çok büyük bir öneme sahip olan kulaklıklara yeni bir kan geliyor. Kingston Firmasının oyunculara hitap eden markası olan HyperX, karşımıza uygun fiyatı ve fiyatına oranla oldukça yüksek performansı ile dikkatleri üzerine toplayan HyperX Cloud Stinger kulaklığı ile çıkıyor.

13 Kasım 2016 - 20:53

HyperX Cloud ailesinin yeni üyesi olan stinger modeli, 199 TL gibi bir fiyata teknoloji mağazalarında kendisine yer edinirken, diğer HyperX Cloud modelleri arasında ise en uygun fiyatlısı olarak dikkat çekiyor.

Dayanıklılığı ve Hissettirdiği konfor ile ön plana çıkan HyperX ailesinin yeni üyesi Stinger oyuncu kulaklığı, yine ailenin diğer üyelerin de olduğu gibi kırmızı ve siyah renk kombinasyonlarını bünyesinde kullanmış.

 

Konfor Ve Dayanıklılık Bir Arada

Oldukça hafif bir tasarıma sahip olan bu oyuncu kulaklığı, bu özelliği sebebi ile uzun süreler boyunca başınız da taşıyabilmenize olanak sağlıyor.

50mm Sürücülere sahip olan HyperX Cloud Stinger oyuncu kulaklığı, bu sayede oldukça iyi bir ses performansını kullanıcılarına sunuyor diyebiliriz. Fakat kulaklığın bass hissiyatına önem veren kullanıcıları pek memnun etmeyeceğini dile getirmekte fayda var.

Yine cihazın genel olarak artılarına ve eksiklerine baktığımız da ise oldukça uygun bir fiyata satıldığını ve buna oranla ses performansının oldukça kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca konfor odaklı dizaynı sayesinde uzun süreler boyuncu bu kulaklıkla vakit geçirebilirsiniz.

 

Kutu İçeriği Diğer Modellere Göre Zayıf

Ayrıca kulaklığın PC haricin de PS4 ve Xbox için de desteğinin olduğunu belirtmekte fayda var. Özellikle Xbox sadece kendi desteklediği kulaklıkların kullanımına izin verirken HyperX ailesinin yeni üyesi Stinger’ın da bu cihazda stabil olarak çalışabilmesi gerçekten güzel olmuş diyebiliriz.

Bu kulaklık ile çok iyi bir müzik dinleme şansınızın olmayacağını dile getirelim çünkü bass performansı sizi özellikle müziklerde memnun etmeyecektir. Fakat bu asla müzik dinleyemezsiniz anlamına da gelmiyor tabi ki.

Son olarak kutu içeriğinin Cloud ailesinin diğer modellerinde ki içeriğe göre oldukça cılız kaldığını belirtmekte fayda var. Normalde ailenin diğer üyelerinin kutu içeriklerinden farklı yedek kulak pedlerine kadar bulunurken, bu yeni mütevazi oyuncu kulaklığının kutu içeriğinden sadece bir uzatma kablosunun çıktığını özellikle belirtelim.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
', 'auto'); ga('send', 'pageview');