Facebook Hatası Başınıza Bela Olabilir

Facebook Hatası Başınıza Bela Olabilir

Facebook üzerinden yapmış olduğunuz geçmiş paylaşımlar aniden yeniymiş gibi karşınıza çıkabilir. İşte pek çok kullanıcının başına bela olabilecek Facebook hatası hakkındaki detaylar!

12 Aralık 2016 - 00:51

Facebook, 2016 yılından bazı anları hatırlatmak için kişilere özel videoları hazırlamıştı ancak bu seferki durum oldukça farklı. Gelen son haberlere göre Facebook kullanıcıları geçen Cuma gününden bu yana garip bir hata ile karşı karşıya kaldı. Pek çok kullanıcı geçmiş aylarda yapmış oldukları durum ve fotoğraf güncellemesi paylaşımlarının yeniymiş gibi yeniden paylaşıldığı gördü. Ancak işin garip tarafı eskiden paylaşılan bu bağlantılarda güncel tarihler yer alıyor.

 

Facebook hatası neden oluştu bilinmiyor

Şu an için resmi bir açıklama yapılmadığı için söz konusu Facebook hatası neden oluştu ya da ne kadar kullanıcıyı etkiledi bilemiyoruz ancak Facebook hata ile ilgili incelemelere başlamış. Neyse ki bu sorun kötü niyetli bir saldırı sonucunda gerçekleşmiş değil, yani kullanıcı hesapları şu anda güvende. Bir diğer yandan kullanıcıların geçmiş aylarda yapıp unuttukları bir paylaşımın zamansız bir şekilde yeniden paylaşılıyor olması belki de hoş olmayan durumların ortaya çıkmasına neden olabilirdi.

Hatanın meydana geldiğini öne süren kullanıcılar, 2016 yılına genel bakış videoları sonrasında ya da Facebook mobil uygulamasını güncelledikten sonra hatanın oluştuğunu iddia ediyor. Bakalım Facebook cephesinde bu hata ile ilgili detaylı bir açıklama gelecek mi ve Facebook hatası ne kadar kullanıcıyı etkiledi?

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
', 'auto'); ga('send', 'pageview');