Cehennemde Hayatta Kalma Oyunu: Agony

Cehennemde Hayatta Kalma Oyunu: Agony

Cehennemden kaçmaya çalışan kayıp bir ruhun hikayesini anlatan Agony adlı oyun, Kickstarter hedefini tabir-i caizse paramparça etti. Oyunun çıkış aralığı belli oldu ve VR desteği de fona eklendi. İşte detaylar!

30 Kasım 2016 - 18:03 - Güncelleme: 30 Kasım 2016 - 18:05

Video oyun sektöründe kullanılmakta olan konseptler artık birbirinin kopyası haline gelmişken Agony ile oyuncular bambaşka bir atmosferin içine girecek. Cehennemde geçen bu korku / hayatta kalma oyunu Kickstarter üzerinde hedeflediği bağışı ezip geçmeyi başardı ve tüm dikkatleri üzerine çekti.

 

Agony, orijinal konsepti ile öne çıkıyor

Oyunlarda cehennem temasını görmeye alışmış olsak da söz konusu konsepti orijinal bir şekilde işleyen bir oyunu uzun süredir görmemiştik. En son Painkiller adlı oyunun cehennem tasvirinin oyuncular tarafından beğenildiğine şahit olduk ancak yine de Agony’nin atmosferinin inanılmaz derecede etkileyici olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sunduğu dehşet verici atmosfer sayesinde şimdiden 2017 yılının en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olmayı başaran bu oyun Kickstarter üzerinde kendine 66 bin dolarlık bir hedef koymuştu. Ancak yapım bu hedefi resmen yıkıp geçti ve daha kampanyanın bitmesine 10 gün varken bağışların toplamı 133 bin dolara kadar yükseldi. Şimdi ise hedef 150 bin doları görmek ve bu şekilde oyuna VR desteğini eklemek.

Cehennemde hapis kalmış kayıp bir ruhun kaçış hikayesini işleyecek olan Agony, 2017 yılının ikinci çeyreğinde kullanıcılar ile buluşacak. Bakalım oyun severlerin bu oyun hakkındaki ilk deneyimleri ve yorumları nasıl olacak?

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
', 'auto'); ga('send', 'pageview');