BKM Express İle Mobil Ödeme Hayatın Her Alanında Olacak

BKM Express İle Mobil Ödeme Hayatın Her Alanında Olacak

Türkiye’nin ilk dijital cüzdanı BKM Express, 4 yılda alanında ciddi bir yol kat etti. Firma şimdi de mobil ödeme hizmetini hayatın her noktasına taşıma hedefinde. İşte detaylar!

02 Aralık 2016 - 22:34

Türkiye’nin ilk dijital cüzdanı olan BKM Express, kullanıcılara sunulmasından bu yana geçen 4 yıl içerisinde mobil ticaret, e-ticaret ve online ödeme alanlarında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Ülkemizde 1.2 milyonu aşkın bir kullanıcı sayısına ulaşan ve 15.000’in üzerinde üye iş yerinde hizmet vermekte olan BKM Express, kullanıcılarına mobil ve web alışverişerinde hem hızlı hem de kolay ödeme imkanı sunuyor.

 

Mobil ödeme denince akla gelen ilk isim: BKM Express

Yapılan etkinlik kapsamında konuşma yapan BKM Genel Müdürü Soner Canko, nakit ödemeleri terk ederek kolaylık ve hız sağlayan ödeme sistemleri hakkında pek çok detay verdi. Bu ödemelerin birey, aile ve topluma katkılarından bahseden Canko, bu alanda önemli yol kat ettiklerini de ifade etti.

BKM Express’in alışveriş deneyimine getirdiği kolay, hızlı ve güvenli ödeme anlayışı ile bu vizyona ciddi katkı sağladığına da değinen Canko, firmanın kurulmasından 4 yıl sonra toplumumuza yeni teknolojiler, somut faydalar sağlayan ve ekosistemi besleyen bir marka haline gelmesinden büyük mutluluk duyduklarının da altını çizdi.

Ayrıca etkinlikte konuşma yapan isimlerden bir tanesi de Serkan Yazıcıoğlu oldu. Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı olan Yazıcıoğlu, online perakende işlemleri hususunda mobil ödeme hizmetinin payının ciddi anlamda arttığını dile getirdi.

 

Ülkemizdeki mobil ödeme hacmi şaşırtıyor!             

Şu an için internet üzerinden yapılan kartlı ödemelerin hacmi 65 milyar TL ve internet üzerinde kullanılan kredi kartlarının sayısı da 24 milyon. Bu 4 yıllık süreç içerisinde önemli yol kat etmiş olan BKM Express, internet ödemelerinin yanı sıra mobil ödeme hususunda sunduğu kolaylık sayesinde sokak büfesi, gazete bayisi ve restoranlar gibi pek çok alanda kolay ve güvenli ödeme imkanı sunuyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
', 'auto'); ga('send', 'pageview');