Apple Watch İçin Pokemon GO Müjdesi

Apple Watch İçin Pokemon GO Müjdesi

Niantic nihayet Apple Watch modelleri üzerinden Pokemon GO deneyimini yaşamak isteyenlere müjdeyi verdi. Popüler oyun Pokemon GO için yepyeni bir deneyim Apple akıllı saat sahiplerini bekliyor!

24 Aralık 2016 - 22:37

Niantic tarafından Apple Watch modelleri için Pokemon GO oyununun sunulmasının gecikmesi sonrasında oyunun iptal edileceği söylentilerini ortaya çıkarmış ve firma da böyle bir şey olmadığını ifade etmişti. Firma, son olarak beklenen Pokemon GO desteğini kullanıcılara sunmuş durumda.

Pokemon GO oyununun Apple Watch’lar için sunulması ile birlikte oyuncula artık çevresindeki dünyayı bileklikleri sayesinde keşfedebilecek ve deneyimleyebilecek. Örneğin vahşi bir pokemon arıyorsanız veya Pokemon Silver ya da Pokemon Gold video oyunlarında keşfetmiş olduğunuz bir pokemonu yumurtadan çıkarmaya çalışıyorsanız tüm bunları uygulama ile akıllı saatinizden yapabilmeniz mümkün hale gelecek.

 

Apple Watch oyunda hız kazandıracak

Sorunsuz bir şekilde Pokemon GO oynamak ve aynı zamanda hayal gücünü kullanmak için tamamen uygun bir cihaz olarak nitelendirilen Apple Watch’ta hızlı dokunuşlar sayesinde etrafınızdaki pokemonları kolay bir şekilde keşfedebileceksiniz. Aynı zamanda PokeStop’lardan öğeleri toplarken de bu cihaz sayesinde büyük hız kazanmış olacaksınız. Ancak bir pokemona rastlarsanız onu iPhone ile yakalamanız gerekiyor.

Apple Watch üzerinden kişisel aktivite halkalarınızı, oyun oturumlarınızı takip etmeniz ve pokemon yumurtası çıkarmak için mesafeyi sayarak idman yapmanız da mümkün. İşin en güzel tarafı ise PokeStop’lardan öğe topladığınızda ya da yumurtadan çıkma ve madalya durumlarında bildirim alabilecek olmanız. Ancak ne yazık ki kötü haber yine ülkemiz için geldi. Bu güncelleme ile birlikte Pokemon GO oyunu ülkemizdeki Apple Watch modelleri üzerinde kullanılamıyor.

 

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
', 'auto'); ga('send', 'pageview');